Ocenění

Superbrands 2018

Penzijní společnost České pojišťovny získala prestižní ocenění Superbrands 2018. Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Supebrands je znakem speciálního postavení a uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

Titul Superbrands získávají v České republice pouze značky, které projdou vícekolovým výběrovým řízením čítajícím mimo jiné spotřebitelský průzkum agentury GfK. V poslední fázi hodnocení má rozhodující slovo expertní komise Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Bernou mincí při rozhodování jsou atributy jako známost, síla značky, inovace či prestiž.

Nejlepší inovátor v regionu střední a východní Evropy 

Penzijní společnost České pojišťovny (PSČP) obdržela v rámci soutěže organizované agenturou Fleming ocenění Best Innovation Pension Fund in CEE 2016. PSČP tím potvrdila nejen svoji vedoucí pozici na českém trhu spoření na penzi, ale zároveň získala první významné ocenění v mezinárodním srovnání. Mezi oceněnými byla PSČP jako jediná z České republiky.

Vítězství v kategorii Nejlepší inovátor PSČP získala především díky rozsáhlému zapojení nových technologií a neustále zdokonalované „bezpapírové“ komunikaci s klienty. PSČP v roce 2008 jako první na trhu klientům nabídla možnost komunikovat prostřednictvím SMS zpráv. O tři roky později společnost představila svůj on-line klientský portál, v jehož nejnovější verzi v současnosti spravuje svůj účet více než 400 tisíc uživatelů. Vlastní elektronický portál PSČP usnadňující prodej a servis klientům má k dispozici také obchodní síť.

Penzijní společnost roku

Penzijní společnost České pojišťovny je pro rok 2014 nejúspěšnější společností ve své kategorii v rámci prestižní soutěže Banka roku. Prvenství získala také v ročnících 2005, 2006, 2008 a 2013. V letech 2007, 2009 a 2010 skončila na druhém místě.

Soutěž Banka roku, která hodnotí výkonnost a důvěryhodnost finančních a bankovních produktů na českém trhu, probíhá již od roku 2002. Padesát odborníků z korporátní, akademické, politické, bankovní a finanční sféry hodnotí kvalitu nominovaných finančních služeb. Soutěž tak pomáhá zákazníkům zlepšit jejich orientaci ve finančních službách.

CZECH TOP 100

Penzijní fond České pojišťovny je od roku 2005 pravidelným vítězem kategorie penzijních fondů. Sdružení CZECH TOP 100 každoročně sestavuje žebříčky základních ekonomických ukazatelů firem v České republice. Samostatně jsou sestavovány žebříčky finančních institucí, které jsou pro svoji různorodost rozděleny do několika podskupin. Penzijní fondy jsou hodnoceny podle ročních objemů přijatých vkladů.

WEB TOP 100

Penzijní fond České pojišťovny obsadil v roce 2011 třetí místo v hlavním žebříčku soutěže Web Top 100. Do hlavního žebříčku jsou zařazeny firemní weby 100 nejvýznamnějších společností umístěných v Czech Top 100. Webové prezentace hodnotí odborná porota z hlediska použitelnosti, grafického designu, technického řešení, marketingu a přínosu pro uživatele.

Zlatý měšec

Penzijní fond České pojišťovny v anketě zvítězil v ročnících 2004-2006. V roce 2009 ve své kategorii obsadil druhé místo, v roce 2011 třetí místo.

Anketa Zlatý Měšec - Nejlepší finanční instituce umožňuje široké veřejnosti ve dvouměsíčním hlasování ocenit nejen spokojenost s finančními institucemi, ale zároveň díky několika specifickým parametrům u každé instituce objektivně ohodnotit kvalitu služeb, ceny či úroveň jednání.

Zlatá koruna

Penzijní fond České pojišťovny bodoval rovněž v tradiční soutěži Zlatá koruna. V letech 2006 a 2012 obsadil mezi penzijními fondy třetí místo. Ročník 2013 a 2014 přinesl PSČP druhé místo v soutěži a s ním i Stříbrnou korunu.

Kontaktujte nás

Napište nám

Máte-li dotaz, přání či připomínku, použijte kontaktní formulář

Formulář

Klientský portál

Přihlaste se do Klientského portálu a mějte své spoření pod kontrolou

Přihlášení
Sjednat penzijní
spoření online